Зворотній дзвінок
Зберегти

Десята міжнародна конференція «Ягоди України-2019: заморозка та свіжий ринок»

30 Червня 2022 861 переглядів

Десята міжнародна конференція «Ягоди України-2019: заморозка та свіжий ринок»

21-22 травня 2019 г. (Київ) компанія Альфа-Синтез прийняла участь в десятій міжнародній конференції "Ягоди Украіни-2019: заморозка и свіжий ринок"

В рамках події розглядаються всі ключові теми ягідного бізнесу (від маркетингу до виробництва). Ексклюзивна інформація про всі основні та нішеви ягідні культури: суниця садова, малина, смородина, лохина високоросла, чорна і червона смородина, ожина, агрус, обліпиха, кизил, актинідія, суниця альпійська та ін. До участі в конференції запрошені постійні експерти галузі, які досконально володіють інформацією про стан і перспективи розвитку ягідного сектору.

International Blueberry Conference 2019 International Blueberry Conference 2019

7 - 8 березня 2019 року компанія АLFA TRANS PAK візьме участь в International Blueberry Conference 2019, яка відбудеться в Яхранке, Польща (50к ...

УПАКОВКА ДЛЯ ЯЄЦЬ: ЯКА КРАЩЕ І ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ УПАКОВКА ДЛЯ ЯЄЦЬ: ЯКА КРАЩЕ І ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ Наша стаття допоможе вам розібратися, яка упаковка для яєць краща і як правильно її вибрати.

НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ КУПУЮЧИ ПРОДУКТИ НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ КУПУЮЧИ ПРОДУКТИ

У цій статті ви дізнаєтеся, на що слід звертати увагу при покупці продуктів харчування.

ТРАНСПОРТНА УПАКОВКА І ПЛАСТИКОВА ТАРА ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТРАНСПОРТНА УПАКОВКА І ПЛАСТИКОВА ТАРА ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Дізнайтеся більше про транспортну упаковку і пластикову тару для харчових продуктів!