Зворотній дзвінок
Зберегти

УПАКОВКА ДЛЯ ЯЄЦЬ: ЯКА КРАЩЕ І ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ

04 Жовтня 2018 1480 переглядів

УПАКОВКА ДЛЯ ЯЄЦЬ: ЯКА КРАЩЕ І ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ

Наша стаття допоможе вам розібратися, яка упаковка для яєць краща і як правильно її вибрати.

В магазині можна зустріти упаковку для яєць трьох видів: класична картонна, прозора пластикова і зі спіненого полістиролу.

ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ УПАКОВОК ДЛЯ ЯЄЦЬ

Картонна упаковка для яєць

 Найголовніша відмінність картонної упаковки полягає в тому, що при її виготовленні використовуються різні види макулатурної сировини (газетні відходи переробки картонної упаковки). Крім того паперова упаковка забезпечує гігроскопічність і повітропроникність. Така упаковка адаптована для роботи на сортувальних і пакувальних лініях, вона може забезпечити збереження під час транспортування і зберігання.

Пластикова упаковка для яєць
Поговоримо про переваги пластикової упаковки. Прозорі контейнери для яєць дозволяють покупцям бачити, що вони купують, не відкриваючи кришку. Розбиті яйця видно з першого погляду. Наступний момент є спірним: в ньому виробники пластика і картону не можуть дійти згоди, відстоюючи свої позиції.
Йдеться про те, що відбувається в разі, якщо яйце в упаковці все-таки розбилося. Виробники паперової упаковки, яка вбирає рідину, вважають цей факт плюсом, пояснюючи це тим, що розбите яйце не забруднить інші. Але потрібно враховувати і те, що папір - це «живе» середовище, сприятливе для розвитку мікробів, бактерій і т.д., тому виробники пластика вважають, що в даному питанні перевага на їхньому боці: в пластиковій упаковці бій висихає там же, не сприяючи розвитку бактерій і забезпечуючи найбільшу гігієнічність упаковки.

Упаковка для яєць з спіненого полістиролу
Спінений полістирол (різновид полімерної упаковки) - щось перехідне між папером і жорстким пластиком. Структура спіненого полістиролу за властивостями близька до паперу, а за технічними характеристиками - до пластику. Основна його перевага полягає в тому, що він дешевий. Цей матеріал досить легко формується і простий у виробництві.
До недоліків можна віднести те, що спінений полістирол не забезпечує прозорості. Крім того, ця упаковка досить м'яка, тому не завжди виконує свої основні функції: бій яйця в спіненим полістиролі максимальний по відношенню до аналогічної упаковки в папері і жорсткому пластику.

International Blueberry Conference 2019 International Blueberry Conference 2019

7 - 8 березня 2019 року компанія АLFA TRANS PAK візьме участь в International Blueberry Conference 2019, яка відбудеться в Яхранке, Польща (50к ...

НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ КУПУЮЧИ ПРОДУКТИ НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ КУПУЮЧИ ПРОДУКТИ

У цій статті ви дізнаєтеся, на що слід звертати увагу при покупці продуктів харчування.

ТРАНСПОРТНА УПАКОВКА І ПЛАСТИКОВА ТАРА ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТРАНСПОРТНА УПАКОВКА І ПЛАСТИКОВА ТАРА ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Дізнайтеся більше про транспортну упаковку і пластикову тару для харчових продуктів!