Зворотній дзвінок
Зберегти

Про нас

Ми пропонуємо клієнтам широкий асортимент універсальної та спеціалізованої продукції з сертифікованої ПЕТ-сировини для різного класу харчових продуктів.

Компанія «Альфа-Синтез» була заснована в 1998 році і фактично відразу завоювала довіру широкого кола споживачів. Завдяки виробництву на сучасному італійському обладнанні з використанням інноваційних технологій і постійному розвитку, ми стали лідерами в галузі виробництва пакувальних матеріалів.

Наша компанія більше 20 років виробляє ПЕТ-упаковку високої якості і на сьогоднішній день повністю охопила ринок України, а також здійснюємо активний експорт в країни колишнього СНД, Європи і країни Близького Сходу. Наші фахівці допоможуть Вам розробити комплексне пакувальне рішення відповідно до Ваших індивідуальних вимог.

“МИ РОБИМО УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДУКТ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЯКОСТІ”

Наші сертификати

Повний цикл виробництва

Високоякісна ПЕТ-плівка і виготовлення упаковок під будь-який продукт замовника

Виробництво ПЕТ-пластівців

Продукція виготовляється тільки з сертифікованої ПЕТ-сировини від надійних виробників.

Виробництво гранул

Ми виробляємо матеріали з сировини, якість якої підтверджена наявністю всіх необхідних сертифікатів.

Виробництво ПЕТ плівки

Сучасне обладнання, великий досвід виробництва та інноваційний підхід дозволяє виробляти продукцію з використанням вторинних і первинних сировинних матеріалів.

Виробництво упаковки

Використання сучасного обладнання та нових технологій виробництва, дозволяє нам виготовляти широкий асортимент упаковки для різного класу харчових продуктів.
Екологічно чистий продукт
Європейська якість
Зручність у використанні
Міцність матеріалу

Чому ми вибираємо ПЕТ

Упаковка з ПЕТ-матеріалу відрізняється високою міцністю і прозорістю, що забезпечує її ефективне використання під час зберігання і транспортування

Упаковка з ПЕТ-матеріалу відрізняється високою міцністю і прозорістю, що забезпечує її ефективне використання під час зберігання і транспортування продуктів харчування. Висока прозорість матеріалу сприяє відмінній видимості вмісту упаковки.

Всі матеріали виробляються з сертифікованої ПЕТ - плівки, яка має дозвіл на контакт з продуктами харчування, що підтверджується наявністю всіх санітарно-гігієнічних висновків та декларацій відповідності не тільки українських служб сертифікації, а й Євразійського та Європейського союзів. Ми здійснюємо сучасний підхід до процесу виробництва з використанням інноваціних технологій і матеріалів, що дозволяє отримати надійний і якісний продукт, здатний задовольнити запити найвибагливішого покупця.

Понад 100
тонн виготовленої плівки
20
років успішної роботи
11
країн партерів
Мільярди
реалізованих упаковок