Зворотній дзвінок
Зберегти

BEST BERRIES 2018

18 Вересня 2018 107 переглядів

BEST BERRIES 2018

6-7 жовтня 2018 р. фірма АЛЬФА ТРАНС ПАК (офіційний дилер ПЕТ упаковки від виробника "Альфа-Синтез"), взяла участь в садівничий виставці Best Berries 2018, яка відбулася в Любліні (Польща).

Це одна з великих подій в Польщі для виробників ягід, садівників і плодорозсадників. Люблінське воєводство є лідером на овочевій карті Польщі. В регіоні знаходиться 52 000 га ягідних господарств, що становить 1/3 всіх ягідних господарств Польщі.
Дводенна виставка - чудова нагода для проведення зустрічей серед професіоналів, обміну досвіду на тему новітніх технологій в садівництві та вирощуванні м'яких ягід.

International Blueberry Conference 2019 International Blueberry Conference 2019

7 - 8 березня 2019 року компанія АLFA TRANS PAK візьме участь в International Blueberry Conference 2019, яка відбудеться в Яхранке, Польща (50к ...

УПАКОВКА ДЛЯ ЯЄЦЬ: ЯКА КРАЩЕ І ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ УПАКОВКА ДЛЯ ЯЄЦЬ: ЯКА КРАЩЕ І ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ Наша стаття допоможе вам розібратися, яка упаковка для яєць краща і як правильно її вибрати.

НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ КУПУЮЧИ ПРОДУКТИ НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ КУПУЮЧИ ПРОДУКТИ

У цій статті ви дізнаєтеся, на що слід звертати увагу при покупці продуктів харчування.

ТРАНСПОРТНА УПАКОВКА І ПЛАСТИКОВА ТАРА ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТРАНСПОРТНА УПАКОВКА І ПЛАСТИКОВА ТАРА ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Дізнайтеся більше про транспортну упаковку і пластикову тару для харчових продуктів!