Зворотній дзвінок
Зберегти

Кришка L3-23

Кришка L3-23 Кришка L3-23 main-image
Кришка L3-23
Кришка L3-23 Кришка L3-23
Опис товару

Кришки до упаковки для ягід, фруктів і овочів вироблені з ПЕТ плівки - кращого матеріалу для виготовлення пластикової упаковки. Наші кришки мають поліпшену конструкцію і високу міцність. Ми пропонуємо кришки різної висоти, що дозволяє використовувати одні і ті самі контейнери для упаковки дрібних і великих фруктів. Спеціально розроблені вентиляційні отвори забезпечують швидке охолодження і циркуляцію повітря, що продовжує термін придатності продуктів 

Дізнатися ціну
Дізнатися ціну
Зберегти
Номенклатура Місткість Розміри упаковки, мм Кількість упаковок в ящику, шт Вага упаковки, гр Ширина, мм Довжина, мм Висота, мм Матеріал
Кришка L3-23 149х102х23 1200 5,5 149 102 23 ПЕТ
Доступні кольори :
ПрозорийПрозорий
Поділитись

Переваги і характеристики кришок до упаковки для фруктів виробництва "Альфа-Синтез"

  • Захист-Охолодження-Зберігання. Контейнери з ПЕТ- пластику гарантують високий рівень захисту продукту під час транспортування, зберігання, експозиції і продажу. Спеціально розроблені вентиляційні отвори забезпечують швидке охолодження і циркуляцію повітря, що продовжує термін придатності продуктів.
  • Універсальність. Ми пропонуємо кришки різної висоти, що дозволяє використовувати одні й ті ж контейнери для упакування продукціїї різних розмірів.
  • Екологічність. Вся продукція виробляється з сертифікованої ПЕТ -плівка, яка має дозвіл для контакту з продуктами харчування, що підтверджується наявністю всіх санітарно-гігієнічних висновків та декларацій відповідності не тільки українських служб сертифікації, а й Євразійського та Європейського союзів.
  • Презентація продукції. Висока прозорість відмінній видимості вмісту упаковки.
  • Додаткові можливості. Наша продукція виробляється на новітньому італійському обладнанні, що дає можливість зробити упаковку будь-якої товщини, кольору і форми для фасування широкого асортименту фруктів і овочів.